KONKURS!

Praca dziś i za 50 lat

Portal GoWork.pl organizuje konkurs dla absolwentów szkół ponadpodstawowych w 2022 roku!

Szybki rozwój nowych technologii ma ogromny wpływ na wszystkie współczesne zawody. Zmienia się świat, zmienia się podejście do życia i zmienia się także podejście do pracy. Co chwilę pojawiają się nowe trendy z każdej dziedziny obecnej na rynku pracy. Modernizacja opanowała już nie tylko aspekt technologiczny, ale również podejście do klienta i do pracownika.

Portal specjalizujący się w zagadnieniach związanych z rynkiem pracy, prawa pracy i rozwoju kariery zawodowej organizuje konkurs, w którym możesz podzielić się swoją wizją przyszłości. Jak według Ciebie będzie wyglądał wybrany zawód za 50 lat? Czy chirurg nadal będzie trzymał skalpel w dłoni, czy rolę tę przejmie maszyna? W jakich branżach dojdzie do zmian, których początek obserwujemy już dzisiaj?

Zasady konkursu:

Zaprezentuj swój pomysł w formie 1-2 zdjęć (dziś – 50 lat później) lub krótkiego filmu, przedstawiając wybrany zawód dziś i jak będzie on według Ciebie wykonywany za 50 lat.

Wyślij swoją pracę na adres email konkurs.gowork@gowork.pl do 30.06.2022 r.

Do wygrania tablet, vouchery do Empiku oraz GoWorkowe gadżety!

https://www.gowork.pl/lp/konkurs